дивись.info

Джастін Бібер виступив з нехарактерною заявою на Великдень

Джастін Бібер виступив з нехарактерною заявою на Великдень

На Великдень, який в більшості західних країн святкували минулої неділі, канадський поп-співак Джастін Бібер виступив з нехарактерною заявою, розповідає Daily Telegraph.

У соцмережі Instagram, де у 24-річного виконавця майже сто мільйонів підписників, він проголосив: «Великдень – це не лише великодній заєць, але й нагадування, що мій Ісус помер на хресті за мої гріхи, а потім воскрес з мертвих, перемігши смерть».

Видання зазначає, що цей, на перший погляд, незвичний пост, скоріш за все, не був першоквітневим жартом, адже останнім часом Бібер неодноразово писав про своє ставлення до Бога.

Співак, який через свою скандальну в минулому поведінку здобув репутацію поганого хлопця, почав не так давно відвідувати церковні богослужіння.

І коли минулого літа він скасував частину концертів свого світового турне, агенти пояснили, що це – через бажання «знову присвятити своє життя Христу».

Близькі до Бібера люди кажуть, що він щирий у своїй вірі і наразі підбирає новий музичний матеріал, який би став демонстрацією його релігійного запалу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.