дивись.info

ЛКП «Лев» планує перейти на цілодобовий формат роботи

ЛКП «Лев» планує перейти на цілодобовий формат роботи

У 2018 році Перша комунальна ветеринарна клініка ЛКП «Лев» планує перейти на цілодобовий формат роботи, облаштувати клініку сучасним обладнанням та розширити перелік своїх послуг.

Зокрема, збільшити рівень прилаштування безпритульних тварин, продовжити безкоштовну ідентифікацію та багато іншого. Про це розповіла директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак, пише прес-служба ЛМР.

Відтак, цьогоріч у планах ЛКП «Лев»:

  • Цілодобовий графік роботи Першої комунальної ветеринарної клініки ЛКП «Лев». У 2018 році підприємство планує перейти на цілодобовий формат роботи. Йдеться і про прийом безпритульних тварин, і про домашніх улюбленців, яким потрібна невідкладна медична допомога.
  • Облаштування Першої комунальної ветеринарної клініки ЛКП «Лев» новим сучасним обладнанням для посилення безпеки хірургічних втручань. Усі тварини – домашні вони чи ще безпритульні – заслуговують на якісне та безпечне медичне обслуговування.
  • У 2018 році підприємство продовжить активну роботу з безпритульними тваринами. На базі підприємства запланована стерилізація 400 собак та 700 котів, також буде повторно перевакциновано від сказу 200 чотирилапих. Це потрібно для безпеки і самих тварин, а також і мешканців міста.
  • Розвиток Центру адопції (всиновлення) і збільшення рівня прилаштувань безпритульних тварин у нові родини. Цього року «Лев» збільшить термін перебування безпритульних собак з 10 до 15 діб, аби збільшити їхні шанси на щасливе прилаштування. Якщо 2017 року команда підприємства знайшла домівки для 70% відловлених на вулицях Львова собак, у 2018 році цей показник заплановано підвищити до 80%. Загалом, у планах – знайти господарів для 550 собак.
  • Для господарських собак ЛКП «Лев» у співпраці з партнерами Animal-id.info за кошти британського фонду DogTrust продовжує безкоштовну ідентифікацію електронними мікрочіпами (загалом для Львова надано 5 тис. чіпів). Як наголошує директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак, собак потрібно реєструвати, оскільки є понад 30 тис. львів’ян, які не зробили цього, тому під час відлову не можна сказати чи ця собака безпритульна, чи домашня.
  • Розширення переліку послуг Першої комунальної ветеринарної клініки ЛКП «Лев» за спеціальними цінами для незахищених категорій населення.
  • Старт проекту з облаштування крематорію, колумбарію та кладовища для безпечного захоронення домашніх та безпритульних тварин у Львові.
  • Облаштування вигульного майданчика навпроти ЛКП «Лев» на вулиці Промисловій у Львові, яким зможуть користуватися для прогулянок, навчання і тренувань собак не лише працівники, волонтери та підопічні «Лева», але й мешканці прилеглих районів.
  • Проект з облаштування територій для культурного вигулу собак у Львові у різних районах міста.

Нагадаємо, станом на 31 грудня 2017 року у ЛКП «Лев» було доставлено 1236 тварин: 851 собаку і 385 котів. Стерилізовано 994 тварини. У нові родини прилаштовано 545 собак і котів.

Читайте також: ЛКП «Лев» отримало операційне обладнання від німецької благодійниці та вже проводить операції (фото)
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.