дивись.info

В управлінні освіти ЛМР пояснили, доки можна редагувати електронні заяви до садочків

В управлінні освіти ЛМР пояснили, доки можна редагувати електронні заяви до садочків

Управління освіти Львівської міської ради нагадує батькам, які реєстрували дітей до дошкільних навчальних закладів на 2018 рік, що редагувати електронні заявки дітей є можливість до 10 травня 2018 року.

«З 11 травня 2018 року система реєстрації дітей до садків міста Львова буде закрита, у зв’язку із формуванням списків дітей для зарахування до дитячих садків на 2018−2019 навчальний рік.

Наголошуємо, якщо батьки в електронній заявці обрали три дошкільні заклади — це означає, що вони погоджуються з тим, що їхня дитина відвідуватиме один із обраних дошкільних закладів.

Якщо батькам не підходять обрані раніше дошкільні заклади — то вони мають можливість відкоригувати електронну заявку до 10 травня», — зазначила Зоряна Довганик, начальник управління освіти ЛМР.

З 01 червня по 15 червня 2018 року керівники дошкільних закладів отримають списки для зарахування дітей до садочка, відповідно до яких упродовж 30 робочих днів прийматимуть документи на зарахування дітей. В цей часовий період батьки отримуватимуть смс-повідомлення на зазначений у заявці № телефону, щодо дошкільного закладу, у який буде зарахована дитина, згідно з електронною реєстрацією.

Документи, які необхідно подавати в червні 2018 року на зарахування дитини до дошкільного закладу після отримання смс-повідомлення:

  1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють.
  2. Медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний заклад.
  3. Копія свідоцтва про народження дитини.
  4. Документ, який підтверджує право на пільгове зарахування (для пільгових категорій).
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.