дивись.info

На День міста усі охочі малювали пейзаж «Собор Св. Юра під захід сонця»

На День міста усі охочі малювали пейзаж «Собор Св. Юра під захід сонця»

Львову 762 роки. Сьогодні, 6 травня, з нагоди Дня міста у Художньо-меморіальному музеї Олекси Новаківського, що на вул. Листопадового Чину, 11, відбувся сніданок майстер-клас для дорослих з художником Романом Пизою.

Про це інформує прес-центр Львівської міської ради.

На сніданку кожен охочий міг спробувати намалювати свою інтерпретацію на пейзаж «Собор Св. Юра під захід сонця» О. Новаківського та мати власну картину.

«Сьогодні завершальний сніданок, який присвячений Дню міста. Попередні дні ми мали сніданки в Музично-меморіальному музеї ім. Соломії Крушельницької та в Літературно-меморіальному музеї Івана Франка, і там були більше, як дискусії.

Сьогодні — це вперше сніданок майстер-клас, де ми не просто будемо дискутувати та спілкуватися про постать Олекси Новаківського, а тут поруч є Собор Св. Юра, і тут сьогодні храмовий празник, і до цієї церкви має прямий стосунок Митрополит Шептицький, і він також підтримував Новаківського. І ми це все хочемо пов’язати в одну історію. Крім цього, що будемо про це говорити, ми ще й будемо малювати. Малювати будемо інтерпретацію на пейзаж «Собор Св. Юра під захід сонця» О. Новаківського”, — зазначила Оксана Гузь, координатор сніданків до дня міста.

А пригощали кавою та солодощами партнери — ПАТ Кредобанк та Ресторан «Casa Leone» (Італійський дворик, пл. Ринок, 6).

Нагадаємо, вчора у Музично-меморіальному музеї імені Соломії Крушельницької (вул. С. Крушельницької, 23) відбувся сніданок-дискусія «Що народжується в тиші», під час якого львів’яни поспілкувалися про натхнення, мистецтво, музику.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.