дивись.info

У Львові незрячі написали диктант шрифтом Брайля

У Львові незрячі написали диктант шрифтом Брайля
Фото: ЛМР

Вчора, 10 травня, в приміщенні спецбібліотеки ім. Т. Г. Шевченка відбувся конкурс на краще написання диктанту «Українська писемність шрифтом Брайля».

Участь у конкурсі взяли 15 незрячих мешканців Львова, – повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради.

Як розповіла керівниця Львівського осередку УТОС Любов Кукуруза, для диктанту використали уривок з повісті-казки члена УТОС та члена спілки письменників Миколи Красюка «Гервасій».

Фото: ЛМР

«Загалом рівень написання диктанту надзвичайно високий. Переможниця конкурсу, а це Оксана Вавілова, за написання диктанту отримала 12 балів. Вона не зробила жодної помилки. Друге місце виборов Степан Підлужний, третє — Тарас Дороцький. Їх роботи оцінено на 11 балів. Хлопці зробили одну та дві помилки відповідно, і то помилились у пунктуації. А розділові знаки поставити правильно у авторському тексті надзвичайно важко! Останню сходинку посів учасник, який набрав 7 балів. Тому повторюсь: усі показали чудові результати», — розповіла Любов Кукуруза, керівник Львівського осередку УТОС.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.