дивись.info

У Садового вважають, що Меморіалу Небесної Сотні не місце біля кіноцентру Довженку

У Садового вважають, що Меморіалу Небесної Сотні не місце біля кіноцентру Довженку

Мешканці Сихова, які пікетували Ратушу, поскаржилися депутатам, що ЛМР проти встановлення Меморіалу Небесної Сотні на площі біля кіноцентру Довженка.

«У Сихівському районі й досі немає жодного музею, пам’ятника, де можна провести патріотичний захід. Громадськість Сихова звернулася до Львівської міської ради, щоб встановити у нас пам’ятник Небесній Сотні. Але з боку міської ради затягувалось встановлення цього пам’ятника, а тому був створений організаційний комітет, який ініціює встановлення пам’ятника Небесній Сотні поблизу кінотеатру ім. Довженка. Однак дозволу на встановлення пам’ятник не отримав. У міські раді наші прохання ігнорують, а від Чаплінського (начальник управління архітектури і урбаністики Львівської міської ради, – авт.) ми почули, що громадський простір на Сихові потрібен для того, щоб люди могли випити пиво. Якщо у вас є квота на пам’ятники, то знесіть пам’ятник окупантам на Стрийській», – заявив перед депутатами один з активістів.

 

Юліан Чаплінський

В свою чергу Юліан Чаплінський заявив, що спорудження монументу планується у центрі Львова.

«Щодо Сихова, то є інші бачення як має виглядати площа біля кіноцентру Довженка. Громадська організація «Кращий Сихів» проводила соціологічне дослідження і більшість опитаних мешканців хочуть бачити там зону для відпочинку», – заявив Юліан Чаплінський.

Анатолій Забарило

Секретар ради Анатолій Забарило порадив головному архітектору провести зустрічі з мешканцями, щоб знайти компроміс.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.