дивись.info

Перші патрульні на велосипедах вирушили на вулиці Львова (відео)

Перші патрульні на велосипедах вирушили на вулиці Львова (відео)

На вулиці Львова вирушив перший велопатруль.

Про це інфомує Патрульна поліція Львівської області.

Вже з понеділка перші велосипедні підрозділи патрульних виїдуть у парки, сквери та на центральні вулиці міста Львова аби покращити порядок та безпеку в місті. Патрулюватимуть вони лише у теплу пору року.


«Символічним для запуску став саме Всеукраїнський «Велодень». Разом з велолюбителями велопатрулі подолають дистанцію у 20 кілометрів. Загалом, зараз у нас 10 інспекторів, які патрулюватимуть місто на двоколісних. Щодня виїжджатимуть два екіпажі, відтак ми ретельніше зможемо забезпечувати спокій у парках і скверах. Швидше долати дистанції,» – зазначив начальник Управління патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко.


Устаткування, форму та екіпіровку для них забезпечила Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС). Наприкінці минулого року КМЄС передала Патрульній поліції Львівської області велосипеди, комплекти уніформи та інше обладнання, вартістю понад 380 тисяч гривень (12 000 євро). За цей час, поліцейські пройшли спеціальну підготовку патрулювання вулиць на двоколісних. Передане устаткування є частиною постійної допомоги від Консультативної місії ЄС у впровадженні однієї з найкращих європейських практик – взаємодії поліції з громадою (community policing).

«Уряд Канади підтримує зусилля для впровадження сталого і послідовного процесу підготовки поліцейських в Україні. Старт львівського велопатруля – результат спільних зусиль сприяння міжнародних донорів: європейські партнери забезпечили велосипедами, формою та обладнанням, а канадська сторона – відповідну підготовку за єдиним стандартом», – наголосила Координатор підготовки навчальних курсів «Проект підтримки підготовки поліцейських (РТАР)» Агрітім Канада Консалтинг Лтд Наталія Королюк.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.