дивись.info

Порошенко проінспектував будівництво житла для учасників АТО у Старичах

Порошенко проінспектував будівництво житла для учасників АТО у Старичах

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного Президент Петро Порошенко ознайомився з ходом реалізації програми будівництва житла для учасників АТО.

Згідно плану забудови до кінця поточного року на території військового містечка у селі Старичі Львівської області планується збудувати 8 двоповерхових гуртожитків на 125 місць, один житловий будинок на 64 квартири, 2 чотириповерхових гуртожитки на 254 місця, одну чотириповерхову казарму на 800 місць і 3 одноповерхові будівлі на 300 місць.

Будівництво розпочалось на початку травня і вже видно не лише фундамент, а й стіни:

«Працюємо у дуже інтенсивному темпі, так як нас поставили у дуже чіткі рамки по будівництву, маємо встигнути за 210 днів, а кожен, хто розуміє процеси, знає, що це досить короткий термін. Чому так швидко? Відповідь дуже проста, наші військові заслуговують покращеного житла у найкоротші можливі терміни», – зазначив Роман Глухенький, головний інженер субпідрядника будівництва.

Зокрема, двоповерхові казарми розраховані на 125 ліжко-місць, на кожному поверсі буде розміщено 6 житлових блок-секцій та кухня.

У ході візиту Президент також доручив Міністру оборони  Степанові Полтораку подати проект і дати на затвердження зміни в реформі по забезпеченню житлом для військовослужбовців.

«Це позиція принципова. Я хочу почути різні варіанти, різні думки і ми не можемо залишатися заручниками радянської системи, яка фактично є «never-ending story» (безкінечною історією – Ред.), коли людині, яка поступає на службу, ніхто не гарантує, що її права будуть враховані», – запевнив Порошенко.

І додав, що кожна копійка з виділених коштів буде спрямована на проект:

«Під будівництво житла для військовослужбовців створено фонд. Кожна копійка обліковуватиметься, у всьому має бути публічність і прозорість. У наших планах – до кінця року збудувати основну частину житла», – наголосив Порошенко.

Як повідомив під час наради Степан Полторак, їм вдалося повернути у розпорядження військових 67 тис. га землі і додав:

«Військові матимуть можливість і відпочивати, ми все намагаємося робити в комплексі: облаштуємо зону відпочинку, приміщення із тренажерами. І звичайно займатися безпосередньо своєю роботою».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.