дивись.info

Цього року уряд виділив 6,3 мільярда гривень на підтримку аграріїв

Цього року уряд виділив 6,3 мільярда гривень на підтримку аграріїв

На державні програми підтримки аграріїв уряд у 2018 році виділив 6,3млрд грн. 

Про це сьогодні під час дискусійної панелі «Як розвивати молочне господарство привикористанні державної підтримки», що пройшла на Львівщині, сказала заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

«В області ефективно розвиваються сімейні молочні ферми і сьогодні, як ніколи, актуальною є фінансова підтримка. Для розвитку своїх господарств аграрії можуть скористатися фінансовою підтримкою з різних джерел. Насамперед це державні програми  підтримки, на які уряд у 2018 році виділив 6,3млрд грн. З обласного бюджету – Комплексна програма підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки, на яку виділено 19,6 млн грн. А також кошти Світового банку на реалізацію проекту «Рука допомоги» для малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб для започаткування власної справи», – наголосила Людмила Гончаренко.

Зазначимо, у дискусійній панелі також взяли участь представники Львівського фонду індивідуального житлового будівництва на селі, КБ «Приватбанку», громадських організацій, кредитної спілки «Вигода»,керівники сільськогосподарських підприємств, фермерські господарства, сімейні молочні ферми.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.