дивись.info

У Львові демонтували ще п’ять нелегальних літніх майданчиків (фото)

У Львові демонтували ще п’ять нелегальних літніх майданчиків (фото)
Фото: КП "Адміністративно-технічне управління"

Вчора, 30 травня, працівники КП «Адміністративно – технічне управління» демонтували 5 відкритих літніх майданчиків у Залізничному районі Львова, встановлених без відповідних дозвільних документів.

Як повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління», 4 літні майданчики демонтовано на вул. Чернівецькій та 1 – на пл. Двірцевій, 1.

Зокрема, демонтаж здійснюється відповідно до ухвали Львівської міської ради № 1024 від 15.09.2016р. «Про внесення змін до ухвали міської ради від 05.03.2009 р. № 2452 «Про затвердження Порядку отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м. Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності».

Читайте також: Не пройти і не проїхати: як боротися із незаконними літніми майданчиками у Львові

В підприємстві також нагадали, що демонтажу підлягають самовільно встановлені відкриті літні майданчики, майданчики, термін дії паспортів на розміщення або термін дії договорів на оренду конструктивних елементів благоустрою яких закінчився, а також ті, паспорт на встановлення яких скасовано.

Власники можуть повернути свої конструкції, оплативши витрати на демонтаж, перевезення, розвантаження та зберігання відкритих літніх майданчиків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.