дивись.info

Правоохоронці Львівщини відвідали дитячий будинок-інтернат

Правоохоронці Львівщини відвідали дитячий будинок-інтернат

Вихованцям закладу поліцейські привезли подарунки, солодощі та фрукти, а також подарували поїздку у Трускавецький дельфінарій.

Про це інформує Головне управління Національної поліції у Львівській області.

1 червня поліцейські Львівщини на чолі з начальником сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Львівській області майором поліції Віктором Новачуком та спільно з директором Львівського обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Ярославом Бордіяном відвідали Буківський дитячий будинок-інтернат для неповносправних дітей.

Правоохоронці провели з дітьми розважально-розвиваючі ігри та подарували вихованцям закладу подарунки, солодощі та фрукти, а також поїздку у Трускавецький дельфінарій.

«Ми приїхали сюди для того, аби подарувати свято дітям з особливими потребами. Ми дуже хочемо, щоб вони завжди відчували себе потрібними і зростали повноцінними членами нашого суспільства. Адже кожна дитина є особливою і потребує від нас, дорослих, опіки та піклування. Недаремно День захисту дітей в Україні є національним святом і покликаний він привернути увагу громадськості до проблем дітей», – зазначив Віктор Новачук.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.