дивись.info

Сьогодні проходить ЗНО з хімії

Сьогодні проходить ЗНО з хімії

У середу, 13 червня, в Україні проходить зовнішнє незалежне оцінювання з хімії.

Як повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50, тест розпочнеться об 11:00.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволений тільки за наявності оригіналу сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, паспорта або іншого документа, серія (за наявності) та номер якого зазначені в сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в ЗНО.

На виконання сертифікаційної роботи з хімії відведено 150 хвилин. Загальна кількість завдань у тесті – 52. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 80.

Сертифікаційна робота містить завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності та відкритої форми з короткою відповіддю.

Відзначається, що ЗНО з хімії завершує основну сесію.

Нагадаємо, в Україні вже пройшли тести ЗНО з української, іспанської, німецької, французької та англійської мов, а також з математики, історії України, біології, географії та фізики. Центр оцінювання якості освіти також опублікував правильні відповіді тестів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.