дивись.info

Де у Львові найбільш забруднене повітря

Де у Львові найбільш забруднене повітря

ДУ «Львівський обласний лабораторний МОЗУ» проводить лабораторні дослідження атмосферного повітря з метою визначення рівнів шкідливих речовин, що можуть мати вплив на стан здоров’я населення, пише Львівський портал, посилаючись на Львівський обласний лабораторний центр МОЗ.

«До складу автомобільних викидів входить понад 200 різних хімічних речовин (діоксид вуглецю, сажа, альдегіди, сірчистий газ, свинцеві сполуки), які потрапляють у довкілля. Деякі з них мають токсичну дію. Крім того, дизельні двигуни характеризуються підвищеною димністю. Наслідки впливу на організм людини шкідливих речовин, що містяться у вихлопних газах автомобілів, досить серйозні і мають найширший діапазон дії», – йдеться у повідомленні.

Найвищий відсоток забруднення повітря спостерігається у місті Львові 16,5%. Цей відсоток з року в рік зростає.

У 2017р. проводились моніторингові дослідження з визначення вмісту азоту діоксиду, вуглецю оксиду, ангідриду сірчистого, пилу, формальдегіду, свинцю в 12-ти контрольних точках: вул. І.Франка,73, пр. Свободи,45-вул.Городоцька,2, вул. Стрийська,28, вул. Городоцька,79, вул. Личаківська-пл.Митна, вул. Пасічна-вул.Дж.Вашингтона, вул. Зелена,130, вул. Шевченка,61, вул. Б.Хмельницького,58, вул. Кульпарківська,12, вул. Панаса Сотника,7, вул. Шевченка,376.

Всього проведено 2898 досліджень, виявлено 477 перевищень гранично допустимих концентрацій хімічних речовин, що становить 16,5%.

В 2018 році проведені дослідження атмосферного повітря від впливу автомагістралей м. Львова, а саме по вул. Панаса Сотника та вул. Шевченка,376. Всього проведено 192 дослідження, виявлено 27 перевищень, що становить 14,1%.

Перевищення ГДК встановлено по вул. Шевченка, 376, зокрема:

  • вуглецю оксиду – 7 перевищень в 1,04-1,32 рази,
  • азоту діоксиду – 6 перевищень в 1,03-1,14 рази,
  • пилу – 8 перевищень в 1,06-1,16 рази
  • ангідриду сірчистого – 6 перевищень в 1,06-1,12 рази.

Збільшення відсотку нестандартних проб пов’язаний з використанням старих автомобілів, що вже були у користуванні і належать до нижчого класу екологічної безпеки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.