дивись.info

У Львові відбудеться показ унікальних народних костюмів

У Львові відбудеться показ унікальних народних костюмів

12-15 липня у Львівському Палаці мистецтв пройде масштабне культурно-мистецьке дійство – «Фестиваль дизайну вишиванки», метою якого є демонстрація багатої та колоритної національної культури України.

В рамках фестивалю відбудеться виставка унікальних народних костюмів – експонатів фонду Музею народної архітектури та побуту у Львові ім. К. Шептицького. Про це йдеться на сайті Львівської облради.

На показ львів’янам та гостям фестивалю будуть виставлені шість костюмів, які репрезентують національний колорит західних областей України. Ще один костюм надає для експозиції Історико-краєзнавчого музею в місті Винники.

Як зазначив заступник директора з наукової роботи Музею народної архітектури та побуту у Львові ім. К. Шептицького Сергій Ципишев, народний стрій є лише частиною великої колекції, яка зберігається у фонді музею.

«Ще із 60-их років експонати один за одним накопичували у відділі будівництва при Музеї етнографії. Станом на сьогодні музейна колекція налічує близько 22 тисяч експонатів – одяг, посуд, предмети народного побуту, церковні книги, тощо. Шість комплектів одягу є надзвичайно колоритними і саме їх зможуть побачити гості «Фестивалю дизайну вишиванки», – повідомив Сергій Ципишев.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.