Збірна команда Львівщини виборола понад 20-ть нагород на Чемпіонаті та Кубку України з вільної боротьби

ч

Упродовж, 3-6 липня, у спортивному комплексі Хмельницького національного університету відбувався Чемпіонат України серед жінок та Кубок України серед чоловіків з вільної боротьби. Змагання були етапом відбору до Чемпіонату Світу серед дорослих.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

Відтак, збірна команда Львівської області у чемпіонаті України серед жінок виборола 17 нагород, серед яких 4 - золотих, 7 - срібних та 6 - бронзових.

Зазначимо, що мета чемпіонату – популяризація боротьби вільної в Україні, поліпшення навчально-спортивної роботи фізкультурних організації та підвищення спортивної майстерності провідних борців України.

50 кг - Лівач Марія, Сивак Аліна.

53 кг - Рябоволова Вероніка, Ящук Богдана.

55 кг - Шнайдер Ольга, Гусяк Ірина, Сорока Яна, Польова Тетяна.

57 кг - Кіт Тетяна.

59 кг - Боднар Софія.

62 кг - Ткач Юлія, Губко Анна, Боженко Анастасія, Лисак Ангеліна.

68 кг - Черкасова Алла.

72 кг - Вовчак Романа.

76 кг - Шустова Анастасія.

В межах Кубку України серед чоловіків збірна команда Львівської області також завоювала 4 медалі: одну золоту та 3 бронзові нагороди.

61 кг - Блажейко Андрій, Гурський Ярослав.