дивись.info

У Львові судитимуть посадовця ПАТ за службове підроблення і захоплення земельної ділянки

У Львові судитимуть посадовця ПАТ за службове підроблення і захоплення земельної ділянки

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно 55-річного генерального директора одного із приватних акціонерних товариств, який підозрювався у самовільному зайнятті земельної ділянки та службовому підробленні.

Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Встановлено, що львів’янин не маючи жодних рішень органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про передачу йому у власність чи надання у користування земельної ділянки, самовільно захопив 5824,16 кв м території у Львові.

Чоловік достовірно знав, що ця земля за категорією і основним цільовим призначення належить до земель житлової і громадської забудови та перебуває у комунальній власності, проте, усупереч вимог ст.ст.116-126 Земельного кодексу України (що регламентують набуття і реалізацію права на землю), все ж здійснив її самовільне зайняття.

Таким чином порушник завдав Львівській міській раді шкоду, яка у сто і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.

Зазначимо, що відповідно до висновку судової оціночно-земельної експертизи такі збитки становлять майже 1,4 млн грн.

Крім цього, чоловік підробив Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації.

Махінатор склав і видав сфабрикований офіційний документ, який нібито підтверджував його право власності на вказану земельну ділянку.

Цей псевдо-документ зловмисник подав до Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, де зареєстрував його.

На даний час, справа перебуває на розгляді у Шевченківському районному суді м.Львова.

Максимальний термін покарання, передбачений за вчинення вказаних кримінальних правопорушень – обмеження волі на строк до 3 років та трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.