дивись.info

Екскурсії, перформанси та майстер-класи: як проходить «Ніч у Львові» (відео)

Екскурсії, перформанси та майстер-класи: як проходить «Ніч у Львові» (відео)

Впродовж трьох днів — з 13 до 15 липня, на львів’ян та гостей міста чекає чимало цікавих нічних екскурсій, атракцій, мистецьких акцій та перформансів, майстер-класів, дискусій та музики в музеях, галереях, театрах, храмах і просто на вулицях та площах міста. Організатори задіяли близько 40 локацій міста.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

«Вперше така промо-акція відбулася у 2011 році, і нам дуже приємно, що з цього часу вона переросла у масштабний фестиваль, в рамках якого ми задіюємо музеї, театри, парки, різні установи міста, які в нас працюють під час Ночі у Львові. Цього року ми зробили відкриття фестивалю не традиційно о 19.00, а трохи пізніше музично-світловим дійством на площі Ринок. Справді, Ніч у Львові — чи не найкраща подія серед усіх фестивалів, які ми проводили», — каже Марта Іванишин, директор Центру Довженка, організатор проекту «Ніч у Львові».

Під час «Ночі у Львові» працюватимуть близько 60 волонтерів, які організаційно допомагатимуть гостям міста.

«Карти з програмою будуть і у волонтерів, і в центрах туристичної інформації, в музеях міста, також розміщена всі інформація про події, які відбуватимуться. Детальна програма — на сайті Lviv.Travel. Також, традиційно, працюватиме мобільний додаток «Ніч у Львові», — додала Марта Іванишин.

«Як і в попередні роки фестивалю, візуалізацію, поліграфічну і розпізнавальну продукцію розробив відділ промоції міста. Цьогоріч за основу взятий лабіринт, оскільки навіть для самого львів’янина, для туриста місто асоціюється з лабіринтом — як дістатися з точки, А в точку В, як прокласти маршрут і як не заблудитися в місті. На візуалізації зображено, де пам’ятник, де можна випити каву, де можна прогулятися велосипедом, де є музичне чи театралізоване дійство. Тому візуалізація є легкою для сприйняття», — додав Олег Стець, дизайнер.

Щороку фестиваль «Ніч у Львові» відвідують близько 20 тисяч львів’ян та гостей міста Львова.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.