дивись.info

На Самбірщині завершуються роботи із запобігання затоплення водами Дністра

На Самбірщині завершуються роботи із запобігання затоплення водами Дністра

У Самбірському районі Львівської області завершуються роботи  із запобігання затоплення водами річки Дністер сіл Калинів і Кружики.        

Про це повідомили в ЛОДА.

Нагадаємо, що під час паводків у липні 2008 року та травні 2014 року негативного впливу від шкідливої дії вод р. Дністер зазнали населені пункти с. Кружки та с. Калинів Самбірського району.

Затоплено паводковими водами близько 305 га сільськогосподарських угідь, 40 житлових будинків та присадибних ділянок, під загрозою небезпеки опинилося 786 мешканців.

«Від сьогодні річка отримала своє нове народження. За кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища завершуються роботи із реалізації природоохоронного заходу «Захист с. Калинів, Кружики від затоплення водами р. Дністер Самбірського району Львівської області», –  зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник.

Окрім того він також додав: «Проектом передбачено будівництво захисної дамби, проведення руслоочисних та берегоукріплювальних робіт, що дозволить не тільки убезпечити сільськогосподарські угіддя та житлові будинки місцевих жителів від постійних підтоплень, але і збільшити водний баланс річки Дністер».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.