дивись.info

Цього року ми друкуємо в 2,5 рази більше підручників, ніж зазвичай, – Лілія Гриневич (фото)

Цього року ми друкуємо в 2,5 рази більше підручників, ніж зазвичай, – Лілія Гриневич (фото)

Про це міністерка розповіла на брифінгу у Львові під час презентації 36 шкільних автобусів для області.

«Є різні ситуації з підручниками, тому що у нас коливається кількість дитячого населення у різних районах і областях, тому інколи це треба коригувати, – розповіла Гриневич. – Цього року ми друкуємо три лінійки підручників, бо раніше друкували лише дві лінійки підручників, а цього року друкується перший, п’ятий та десятий клас. І скажу відверто, що це є проблемою для поліграфічних потужностей України. Тому що ми друкуємо цього року практично в 2,5 рази більше підручників, ніж зазвичай. І кількість дітей у перший класах у нас також виросла».

Вона додала, що частину підручників школи отримуватимуть ще протягом вересня і жовтня: «Підручники обов’язково будуть, єдине, що частина з них може доставлятися ще у вересні і жовтні, особливо це стосується десятих класів. Але ми вперше виставляємо абсолютно всі підручники у PDF на сайті, де їх можна скачати на будь-який пристрій. І для десятикласників це не є проблема, допоки комплекти будуть надходити до шкіл», – розповіла Лілія Гриневич.

Нагадаємо, сьогодні Львівщина отримала 36 нових шкільних автобусів за програмою співфінансування між держбюджетом та місцевим бюджетом.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.