дивись.info

До прибирання міста від негоди залучено 1790 осіб та 33 одиниці техніки

До прибирання міста від негоди залучено 1790 осіб та 33 одиниці техніки

Сьогодні для працівників комунальних служб міста оголошено робочий день для подолання наслідків негоди. За усіма адресами, де впали дерева, підтопило дорогу чи підвали будинків, намулило землі та листя — працюють комунальники та відповідна техніка, передає прес-центр ЛМР.

На ранок до роботи залучені всі працівники ЛКП та ШРП, зокрема: 157 осіб зі саночистки ШРП, 12 осіб з дорожніх служб ШРП, 67 осіб від підрядних організацій, 1554 двірники, 33 одиниці техніки. Загалом впало 10 дерев, є 9 місць просідання грунту — роботи ведуться.

У Шевченківському районі працює 42 людини від ШРП, ще 45 осіб — від підрядних організацій. Залучена техніка: 2 підмітальні трактори, 2 екскаватори, 5 машини. По ЛКП працює 191 двірник. Дерев зламаних нема. Є провалля біля колектора на вул. Торф’яній, 21−23, його ліквідовують.

У Залізничному районі впало 6 дерев, всі прибрано. Працює 2 підмітальні трактори на вул. Виговського, два трактори на Привокзальній, задіяно три самоскиди, 40 людей з ШРП, та 235 — з ЛКП.

У Франківському районі працює 18 людей ШРП, по ЛКП — 310 людей, задіяна техніка — 6 одиниць (2 підмітальні трактори, 1 поливомиюча, автонавантажувач, самоскид, саночистка). Повалено 2 дерева, їх вже порізали.

Є три провалля біля дощоприймачів на вулиці Глибокій (зараз ліквідовують), Нечуя-Левицького — біля водостічної труби, вул. Сахарова, 48 — на тротуарі.

У Личаківському районі значних пошкоджень нема, зараз служби чистять дощоприймачі.

На вул. Левандівській, 23 є провал біля дощоприймача, зараз огородили, в понеділок будуть виконані роботи.

На вул. Джерельній, 16 є провал, сьогодні ЛМКП «Львівводоканал» обстежить причину провалу, в понеділок підрядник приступить до виконання робіт. На вул Городоцькій, 163 також є провалля. Франківський район залучає підрядну організацію для ліквідації наслідків негоди. Підрядник через 2 год приступить до виконання робіт.

Нагадаємо, Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що вчора у Львові випало 21,3 мм опадів, що становить 28% від місячної норми. Загалом місячна норма становить 76 мм опадів.

В мерії створено координаційний штаб для ліквідації наслідків негоди.

Мешканців міста просять про усі надзвичайні ситуації повідомляти «Гарячу лінію міста» за тел. 15−80, аби комунальні служби оперативно реагували та усували недоліки негоди.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.