дивись.info

На Перемишлянщині освятили військовий Меморіал воякам УПА

На Перемишлянщині освятили військовий Меморіал воякам УПА

Сьогодні, 19 серпня, в с. Кореличі Перемишлянського району освятили військовий Меморіал полеглим воякам УПА, передає прес-центр ЛОДА.

«Ми, українська нація, – єдині. Ми знаємо, за що ми боремось, ми знаємо, хто ми є, і сьогодні ми маємо підтримку всього цивілізованого світу. Ми маємо сильне військо, ми маємо можливість розвивати бізнес, європейські ринки відкриті для наших підприємців. Ми впроваджуємо ініціативи та реформи на місцевому рівні. Ніхто не побудує нам державу за нас. І дуже важливо, аби усі ми, особливо молоде покоління, пам’ятали своїх героїв», – зазначив під час урочистостей перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

До меморіалу увійшло 8 надмогильних хрестів. У його центрі височіє стела, увінчана Хрестом бойової заслуги – найвищою військовою нагородою УПА. Під новими білими хрестами спочивають військові ОУН-УПА, які героїчно загинули в околицях Корелич у 1945-1947 роках.

На місці поховань священики відслужили чин панахиди та освятили могили. На завершення заходу відбулись виступи дитячого колективу місцевої школи та хору «Гомін».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.