дивись.info

Чому Польща все частіше відмовляє у в’їзді українцям

Чому Польща все частіше відмовляє у в’їзді українцям

У першому півріччі поточного року на східному кордоні Польщі зросла кількість відмов у в’їзді іноземців. Це в основному стосується українців повідомляє Польське радіо.

За даними Прикордонної служби Польщі, у згаданий період згоди не отримало понад 26 тисяч іноземців, у тому понад 24 тисячі українців. Експерт з питань міграції Інституту громадських справ Мариля Косс-Ґоришевська говорить, що така ситуація може бути зумовлена фактом відсутності відповідних знань на тему правил безвізового режиму.

Основною причиною відмови у в’їзді громадянам України був брак відповідної документації, що підтверджує мету та умови перебування. Інші причини – відсутність дійсної візи або виду на проживання і брак достатніх фінансових засобів на час перебування.

Експертка Інституту громадських справ наголошує, що в першому півріччі 2018 року до Польщі в’їхало майже 5 мільйонів громадян України. Щоправда кількість відмов у в’їзді помітна, проте, нині не можна сказати, чи це вже постійне явище, чи лише тимчасова зміна. Часто, коли змінюється закон потрібен час, щоб іноземці адаптувалися до нових правил.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.