дивись.info

Йованович пояснила, чому Штати беруть участь у навчаннях Rapid Trident

Йованович пояснила, чому Штати беруть участь у навчаннях Rapid Trident

Військові США беруть участь у навчаннях Rapid Trident – 2018 через те, що Америка підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.

Про це сказала посол США в Україні Марі Йованович під час відкриття багатонаціональних українсько-американських командно-штабних навчань, йдеться на сайті Міноборони.

«США беруть участь у цих навчаннях через те, що ми підтримуємо суверенітет і територіальну цілісність України. Ми міцніші, коли діємо разом – це істина, як для військових так і для всього громадянського суспільства», – зазначила посол.

Читайте також: На Львівщині військові з 14 країн вчитимуться спільно протистояти гібридній війні (фото) 

У церемонії взяли участь особовий склад та командири контингентів всіх країн-учасниць навчання, співкерівники навчання від України – генерал-майор Едуард Москальов, від Сполучених Штатів Америки – полковник Тім Клівленд, представники державних органів країн-співкерівників та учасників навчання.

«Ці навчання є унікальною можливістю для всіх командирів перевірити боєздатність своїх підрозділів, відпрацювати тактику дій спільно на одній території», – сказав співкерівник навчань з американського боку полковник Тім Клівленд. Також він додав, що це дуже велика можливість для країн союзників та партнерів попрацювати з українською стороною, передавати досвід і вчитися самим.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.