дивись.info

Машину діяча української громади підпалили у Польщі

Машину діяча української громади підпалили у Польщі

Сьогодні уночі невідомі спалили авто діяча лемківської української громади в Польщі Адама Вев’юрки, інформує видання «ПРОстір» із посиланням на власні джерела, передає Леополіс.

Авто знаходилося на стоянці біля школи з українською мовою навчання №4 в місті Лігниця Нижньосилезького воєводства.

«Я залишив своє авто у Лігниці біля української школи, де викладаю, у п’ятницю о 15:00, — наголосив Адам Вевюрка у розмові з ПРОстором. — А сам поїхав іншою машиною на засідання Об’єднання лемків у Горлицях (Малопольске воєводство). Знаходячись тут, дізнався про підпалення своєї машини».

Як додає Адам Вевюрка, поліція поки з ним не зв’язалася, проте на місці події вже була під час гасіння пожежі. Зараз поліція в процесі дослідження камер поблизу місця підпалу.

«У понеділок, коли я повернуся до Лігниці, знатимемо більше», — наголосив А. Вевюрка.

Адам Вевюрка, окрім діяльності в Об’єднанні лемків, є політиком місцевого самоврядування. Він стартує до повітової ради в Лігниці зі списків «Громадянської коаліції», тобто об’єднаного списку опозиційних партій (Громадянська платформа, Сучасна і Ініціатива польська).

Коаліція виступає проти знищення незалежності самоуправлінь Польщі правлячою партією «Право і справедливість» під лозунгами: «У Польщі є майбутнє» і «Все у твоїх руках».

Перший тур виборів в органи місцевого самоврядування Польщі відбутеться 21 жовтня.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.