дивись.info

У мерії повідомили, скільки сімей у Львові отримують субсидію

У мерії повідомили, скільки сімей у Львові отримують субсидію

Зараз у Львові субсидію отримують 34 тисячі сімей.

Про це інформує прес-центр ЛМР.

З травня цього року в Україні діють зміни у призначенні житлової субсидії, тому змінилася кількість сімей, які мають право на її отримання. Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, станом на вересень у Львові житлову субсидію отримують 34 086 домогосподарств. А це 13,7% від усіх домогосподарств Львова (в місті всього 248,5 тис. сімей).

Зазначимо, що на опалювальний (зимовий) період, який триває з 1 жовтня до 30 квітня, отримувачів субсидії буде більше, ніж в неопалювальному (літньому) періоді, оскільки влітку є менше споживання носіїв. Нагадаємо, в травні цього року Кабінет Міністрів України вніс зміни у призначення житлових субсидій. Кому потрібно було подати нову заяву і декларацію для отримання субсидії, хто втрачає право на її отримання, на які періоди призначатиметься субсидія, за який період враховуватиметься дохід мешканців та які нові соціальні норми споживання — читайте тут. Для детальнішої інформації щодо призначення субсидії, слід звертатись до районних відділів соціального захисту управління соціального захисту Львівської міської ради. Контакти відділів соціального захисту районів м. Львова:

— Галицький відділ: тел.: 261−44−50

— Личаківський відділ: тел.: 254−62−89

— Залізничний відділ: тел.: 295−82−28

— Франківський відділ: тел.: 237−50−81

— Шевченківський відділ: тел.: 252−28−40

— Сихівський відділ: тел.: 254−64−80

Прийом у «Єдиних приймальнях» районних відділів соціального захисту: понеділок — з 13.00 до 19.00 год.; вівторок-четвер — з 08.00 до 19.00 год.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.