Формула відповідального батьківства – любов, турбота і повага до дітей, - Місіс Україна на форумі сім’ї (фото)

IMG_1736

13 вересня у Львові відбувся перший Львівський обласний форум «Українська сім’я: виклики і завдання». Серед спікерів – володарка титулу «Місіс Україна 2018», мама 3-х дітей, Уляна Оксенюк.

У заході взяли участь батьки, психологи, соціальні працівники, освітяни, науковці, представники громадських та релігійних організацій. На форумі спікери й учасники обговорювали тему інституту сім’ї, виховання та популяризації сімейних цінностей. Дивись.info є інформаційним партнером заходу.

Однією зі спікерок форуму стала переможниця конкурсу «Місіс Україна 2018», львів’янка, Уляна Оксенюк. Уляна – мама 3-х дітей, яка успішно поєднує виховання й власну справу. Більше про її підготовку до світового конкурсу читайте у нашому ексклюзивному інтерв’ю. Під час форуму Уляна поділилась із аудиторією своєю формулою відповідального батьківства: «Формула відповідального батьківства – любов, турбота і повага до наших дітей. З моменту народження кожна дитина є особистістю. Ми як батьки маємо це усвідомлювати і не повторювати: «А вони малі, нічого не розуміють. Хай слухаються мене, бо я дорослий і знаю як правильно». Стосунки мають будувати на повазі, а не домінантності».

Уляна також розказала про власні хвилювання щодо сучасного виховання дітей: «Я впевнена, що більшість проблем у вихованні з дітьми йдуть від браку спілкування з ними. Діти позбавлені дитинства, здорового спілкування, простої дитячої радості. Інколи батьки думають, що віддавши дитину в елітний дитсадок, чи школу, купуючи дорогі гаджети, вони виконують свою місію батьківства. Проте як на мене, важливо навчити дітей бути щасливими. А що нам дає почуття щастя? Турбота й піклування про наших близьких, спілкування, дружба».

Нагадаємо, що головним організатором форуму є громадська організація «Платформа розвитку стосунків» за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації, у співпраці з Українським католицьким університетом, Комісією УГКЦ у справах родини, Львівською Архідієцезією Римо-Католицької Церкви, представниками протестантських, мусульманських та єврейських спільнот, міських та обласних громадських організацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: