дивись.info

На Львівщині презентували інтерактивний Мобільний освітній центр

На Львівщині презентували інтерактивний Мобільний освітній центр

Сьогодні, 15 вересня, на території Українського Католицького університету презентували Мобільний освітній центр. Діяльність інтерактивного осередку спрямована на популяризацію інновацій в роботі з молоддю у сфері неформальної освіти.

Про це інформує прес-центр ЛОДА.

Серед перших відвідувачів Мобільного центру – заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк, народний депутат ВРУ Оксана Юринець, представники SALTO Eastern Europe and Caucasus Resource Centre.

«Сьогодні в Україні, та у Львові зокрема, вперше перебуває Мобільній освітній центр, який створений Фундацією розвитку системи освіти, це наші партнери в питаннях молодіжних обмінів України і Польщі. Це – унікальна подія, адже дійсно Мобільний центр є надзвичайно цікавою мультимедійною платформою, завдяки якій можна більше дізнатись про європейські програми, такі як Erasmus+, eTwinning, встановити нові партнерства і дійсно допомогти більшій кількості українських учнів, молоді інтегруватися в загальноєвропейський простір, більше комунікувати зі своїми ровесниками і дізнаватись про сучасні технології. Мобільний центр – це сучасні технології, нові можливості, а також розвиток взаємодії між Україною та Польщею зокрема», – зазначив Олександр Ярема.

Відтак кожен відвідувач за допомогою інтерактивних інструментів представлених у центрі має змогу дізнатися про міжнародну співпрацю молоді в межах програм Erasmus+, eTwinning та Українсько-Польської Ради обміну молоддю. Окрім цього, спробувати віртуальну реальність та інші інтерактивні технології, зустрітись з експертами та консультантами міжнародних програм.

Мобільний освітній центр працюватиме на території УКУ за адресою м. Львів, вул. Стрийська, 29 до 16:00 год 16 вересня.

Додамо, що Мобільний освітній центр – ініціатива Фонду розвитку системи освіти Республіка Польща в межах співпраці між Польщею та Україною і освітніх програм Європейського Союзу. Навчально-тренувальний трейлер прибув із Польщі з метою активізації співробітництва української та польської молоді і розбудови дружніх взаємин, в тому числі міжнародних обмінів цих країн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.