Збірна України з баскетболу сенсаційно перемогла триразових чемпіонів Європи

57_main

Збірна України з баскетболу несподівано перемогла Іспанію у матчі другого раунду кваліфікації чемпіонату світу 2019 року, передає Zaxid.net

До поєдинку в Києві збірна Іспанії здобула 6 перемог у 6 матчах, тоді як у збірної України було 3 пермоги та 3 поразки, інформує NV.ua.

Українці вдало розпочали поєдинок і перемогли в першій чверті 19:12. У другій десятихвилинці українці збавили оберти і чемпіонам світу (2006) та триразовим чемпіонам Європи (2009, 2011, 2015) вдалося скоротити відрив до двох очок, завершивши першу половину матчу з рахунком 36:34 на користь українців.

У третій чверті іспанці кілька разів виходили вперед, але хороша кінцівка нашої збірної дозволила відновити перевагу в матчі до 5 очок. В останній десятихвилинці через велику кількість браку команди за півчверті набрали лише по 4 очки, але зусиллями Лукашова, Кравцова та Михайлюка в кінці матчу вдалося дотиснути іспанців, перемігши 76:65.

Українська збірна набрала 11 очок та піднялась на друге місце в групі.

Наступний матч збірна України проведе на виїзді проти Чорногорії 17 вересня.

Україна - Іспанія - 76:65 (19:12, 17:22, 20:17, 20:14).