дивись.info

Папа Франциск закликав членів мафії покаятися

Папа Франциск закликав членів мафії покаятися

Папа Римський Франциск під час візиту на Сицилію виступив зі зверненням до членів мафії у якому закликав їх відмовитися від злочинів і насильства. У своїй промові папа Франциск сказав, що члени організованої злочинності, багато з яких ходять до церкви й відкрито демонструють свою релігійність, «не можуть вірити в Бога й бути мафіозі» одночасно.

Про це інформує ВВС.

Понтифік звернувся до них, використовуючи слова «дорогі брати й сестри».

Як повідомляється, Папа Римський прибув до Палермо, столиці Сицилії, щоб вшанувати пам’ять отця Джузеппе «Піно» Пулізі. Він був убитий мафією 1993 року після того, як вступив у відкрите протистояння з організованою злочинністю, що контролювала місто. 2013 року його зарахували до лику блаженних мучеників.

«Мафіозі не живе по-християнськи, бо своїм способом життя він іде проти Бога та грішить», – сказав папа на проповіді, послухати яку в портовому районі Палермо зібралися 80 тисяч чоловік.

«Я кажу членам мафії: змінюйтеся, брати й сестри! Досить думати про себе і про свої гроші. Зверніться до істинного бога, до Ісуса Христа, дорогі брати й сестри», – сказав понтифік.

Як зазначається, історія взаємин церкви й організованої злочинності на півдні Італії є суперечливою. Наприклад, кардинал Ернесто Руффіні, архієпископ Палермо в 1945-1967 роках, просто заперечував існування мафії, а головним ворогом церкви називав комунізм.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.