дивись.info

У Дрогобичі запрацювала електронна медична картка пацієнта

У Дрогобичі запрацювала електронна медична картка пацієнта
Фото: ілюстративне

Сьогодні, 17 вересня, в міській поліклініці в м. Дрогобич впроваджено електронну медичну картку пацієнта.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив керівник проекту «Дрогобич – Smart City» Станіслав Гайдер.

«Отже, тепер у вас завжди під руками ваша е-картка, в якій розміщено історія відвідин лікаря, історія діагнозів та призначення на лікування. Домашній комп’ютер, планшет, мобільний телефон, це не має значення, адже система адаптована до будь-якого пристрою. Достатньо лише ввести л/п і ви у системі», – написав Станіслав Гайдер.

Також він наголосив, якщо ви потрапили на прийом до лікаря, то одразу після прийому вимагайте занесення даних е-медичний паспорт.

«І ще одна позитивна новина. З 1 по 14 вересня через е-реєстратуру записалось близько 5500 пацєнтів та за прогнозами вересень отримає не менше 12 тис. записів через е-реєстратуру, і це буде новий рекорд. Тепер можна впевнено говорити, що “живим” чергам до лікаря у Дрогобичі залишилось жити вже дуже мало часу», – додав він.

Як ми вже писали, Дрогобич вже два роки успішно реалізовує проект «Дрогобич – Smart City» та нещодавно вперше очолив рейтинг Міжнародної організації TransparentCities, який вимірює рівень прозорості та відкритості 100 найбільших міст України.

Проект «Дрогобич – Smart City» розпочав свою діяльність з напрямку електронної демократії та електронного врядування, задля побудови діалогу між владою та громадою. Проект налічує вже більше 20-ти різних напрямів, а це: інфраструктурні об’єкти, е-сервіси, комунікаційні платформи та в тому числі роботу з відкриттям даних За цей час відкрили повністю дані про комунальні служби – це звіти комунальних підприємств, квартальні звіти та навіть боргові зобов’язання комунальних підприємств і кількість відряджень.

На порталі відкритих даних можна бачити діяльність управління освіти, охорони здоров’я, зокрема, як працюють лікарні та скільки хворих, якого року і скільки обладнання. Скільки отримано субсидій громадянами міста, допомоги, земельних ділянок, пайова участь, орендарі на землю та майно та багато іншого.

Читайте також: «Розумне місто»: як це працює у Дрогобичі, найпрозорішому місті України (інтерв’ю)

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.