дивись.info

Як рахуватимуть стаж підприємцям — Кабмін змінив правила

Як рахуватимуть стаж підприємцям — Кабмін змінив правила

Кабінет міністрів врегулював питання щодо обчислення трудового стажу фізичних осіб – підприємців для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«3 жовтня прийнято постанову Кабінету міністрів України “Про внесення зміни до пункту 4 Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній”, якою урегульовано питання обчислення трудового стажу фізичних осіб – підприємців», – ідеться у повідомленні.

Відповідно до зазначеної постанови, фізичним особам – підприємцям зараховуватимуть до стажу періоди ведення підприємницької діяльності із застосуванням спрощеної системи оподаткування, у тому числі із застосуванням фіксованого податку, з 1 січня 1998 року по 31 грудня 2003 року – на підставі довідки про реєстрацію особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

А з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2017 року за бажанням особи – за умови сплати страхових внесків (єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) незалежно від суми сплачених коштів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.