дивись.info

У найближчі дні Львів очікує отримати 5 автобусів «Електрон», – ЛМР

У найближчі дні Львів очікує отримати 5 автобусів «Електрон», – ЛМР
Фото: ЛМР

У найближчі дні Львів очікує отримати перші 5 автобусів «Електрон».

Як повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, за останні 5 років місто замовило у концерну «Електронтранс» 135 одиниць транспорту: 10 тролейбусів, 9 трамваї, 1 електробус та 105 автобусів — 50 з них замовлено цього року.

«Найближчими днями ми очікуємо отримати 5 нових низькопідлогових автобусів «Електрон». Загалом цього року ми замовили у них 50 автобусів — це рівно стільки, скільки вони готові були зробити у відведені терміни.

Щодо співпраці з «Електроном», мене тішить, що кілька років тому міський голова прийняв рішення підтримувати і розвивати місцевого виробника. Так з ініціативи міста «Електроном» був розроблений перший трамвай у Львові — це був перший низькопідлоговий трамвай, який було виготовлено в Україні. На сьогодні усі трамваї, які ми закупили у «Електрону» — їх є 9, курсують на маршрутах — це сучасні, і по дизайну, і по наповненню трамваї, в яких комфортно їздити. Також ми уклали угоду на їх обслуговування з виробником.

Загалом за останні 5 років Львів замовив у «Електронтрансу» 135 одиниць транспорту. З них 65 автобусів, які вже давно курсують містом, 10 тролейбусів, 9 низькопідлогових трамваїв і 1 електробус. Цього року ми замовили 50 автобусів виробництва «Електрон», — розповів Андрій Білий.

Читайте також: Суцільна економія: у Львові показали білоруські МАЗи, які з понеділка виїдуть на маршрути (фото)

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.