дивись.info

Нік Вуйчич розповів, про що говоритиме ввечері на «Арені Львів» (фото)

Нік Вуйчич розповів, про що говоритиме ввечері на «Арені Львів» (фото)

Сьогодні ввечері на стадіоні “Арена Львів” заплановано виступ відомого у всьому світі мотиваційного спікера Ніка Вуйчича. 

Нік Вуйчич вже у Львові та провів прес-конференцію, на якій розповів, про що говоритиме ввечері під час виступу, передає кореспондент Дивись.info.

За його словами, в Україні є прекрасний потенціал для прогресу та любові, щоб світ про це почув.

“Минулого року у Києві я говорив більше про свою віру в Бога, а цього разу я говоритиму більше на мотиваційному рівні, на рівні практичних речей. Не тому, що я хочу сказати, що все, що потрібно – це лише позитивне мислення. Нам завжди потрібна віра. Але про практичні принципи та про те, як ми думаємо, теж потрібно говорити. Це все для того, щоб ми могли дивитися на перепони у нашому житті не як на барєри, а як на нові можливості”, – відзначив Нік Вуйчич.

“Я хочу кидати виклик людям, щоб вони не здавалися. Але також під час виступу я буду глибше роздумавати про те, чого мене навчили мої батьки. Те, що допомогло мені бути вдячним та успішним.

Говорити також буду про те, що впевненість, це не означає, що ти маєш все, а покірність не є слабістю. Адже, ми повинні розуміти свою цінність, як людини і як наслідок цього, потрібно цінувати інших людей. Це буде таке загальне мотиваційне звернення”, – анонсував Вуйчич.

“Моя історія більш детально написана в книзі “Життя без обмежень”. Три основні пункти, які я озвучу: замість того, щоб фокусуватись на тому, чого у вас немає, фокусуйтесь на тому, що у вас є.

Люди, які досягають повного потенціалу, це не ті люди, в яких було багато чогось. Люди, в яких чогось багато, вони дуже рідко найкраще використовують це. Але, коли у вас немає цих можливостей і коли ви хапаєтесь за цей момент, з тим невеликим, що маєте, треба використовувати та максимізувати це. Тобто це один із погляів, про який я буду говорити.

Фокусуйтесь на тому, що маєте, робіть найкраще, що можете і Бог потурбується про решту!”, – додав австралієць.

Зазначимо, ключовою подією приїзду дня стане виступ легендарного мотиватора на стадіоні Арена Львів, де Нік Вуйчич презентує свою програму “Життя без обмежень”.

Його виступ відбудеться на стадіоні «Арена Львів» о 18:00.

Читайте також: Для зручності доїзду на виступ Ніка Вуйчича у Львові підсилять роботу громадського транспорту

Більше фото та програму візиту дивіться за посиланням.

Читайте також: Ніколи не здавайся: історії людей, які не зважаючи на обставини досягли успіху (фото)

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.