дивись.info

У ЛКП «Лев» похвалилися кількістю прилаштованих собак (фото)

У ЛКП «Лев» похвалилися кількістю прилаштованих собак (фото)

Цими вихідними із Львівського комунального підприємства “Лев” забрали у родину 2-тисячного хвостатого підопічного – кицю на кличку “Білка”.

Про це розповіла сьогодні, 29 жовтня, під час брифінгу директорка комунального підприємства Оксана Кошак, передає кореспондент Дивись.info.

“Упродовж останніх 3,5 років на підприємство потрапило кілька тисяч собак та котів, знайдених на вулиці. Так, за цей період активної роботи над популяризацією та промоцією “всиновлення” безпритульних тварин, у сім’ї поїхало 2000 тисячі безпритульних чотирилапих. Відсоток прилаштування відловлених на вулиці собак цього року склав 80%”, – сказала пані Оксана.

За її словами, зараз змінилась свідомість мешканців.

“Останнім часом навіть престижно взяти безпритульну собаку з ЛКП “Лев” чи притулку “Милосердя”, чи від волонтерів, які їх перетримують. Тобто ми міняємо культуру людей у Львові. Я переконана, що будемо міняти цю культуру по всій Україні”, – зазначила Оксана Кошак.

Сьогодні до ЛКП “Лев” приїхав міський голова Львова Андрій Садовий, аби подякувати команді ЛКП “Лев” за таку роботу та відповідно хороший результат.

“Сьогодні до нас приїжджають люди не лише з українських міст, а приїжджають вже із інших країн. Адже ці показники, які ми маємо, вони унікальні для світу. Більше 80% пацієнтів, гостей активно прилаштовуються до нових родин”, – відзначив мер Львова.

Андрій Садовий пообіцяв надалі інвестувати кошти та підтримувати підприємство. “Ми навіть готові робити філії в інших містах, там, де влада розуміє важливість поводження з маленькими песиками та котиками, тому що це дуже велика проблема для багатьох міст. Це є ментальна проблема”, – пояснив Садовий.

“Справді 2000 прилаштованих песиків і котиків – це дуже велике досягнення для України. Було б добре, щоб так було у всіх містах нашої країни”, – додав він.

Як ми вже писали, у ЛКП “Лев” напрацювали стратегію будівництва вигульних майданчиків для тварин у Львові. Відтак, упродовж 5 років у місті планують облаштувати 75 вигульних майданчиків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.