дивись.info

Про що говорила Юлія Тимошенко у Львові

Про що говорила Юлія Тимошенко у Львові

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко перебуває у Львові. Під час прес-конференції вона оприлюднила головні тези своєї програми на президентських виборах.

Журналіст Дивись.info занотував деякі тези кандидата в президенти, тож наводимо її цитати.

Про Мінські угоди

Мінські домовленості в той момент, можливо, зупинили велике розгортання війни. Але за 4,5 роки в тому форматі, в якому відбуваються всі ці процеси, з цим змістом, вони не  приведуть до миру. Це тупикова ситуація, яка не дає нам вибудувати дипломатичний процес, який реально може стати основою для миру.

Паралельно з мінським процесом ми зобов’язані повернутися до тих гарантій, які нам давали, коли ми відмовилися від ядерного потенціалу. Ми свій крок зробили – відмовилися від ядерної зброї, а тепер прийшов час свої зобов’язання виконати іншим учасникам меморандуму. Хтось говорить, що там не було гарантій – це неправда. Хтось говорить що вони нічого не варті, але я хочу вірити, що вони варті. Після зміни президента  потрібно скликати саміт країн, які  підписали меморандум, і тоді почнеться новий переможний дипломатичний процес.

Паралельно з мінським процесом ми зобов’язані повернутися до тих гарантій, які нам давали, коли ми відмовилися від ядерного потенціалу

Поки не буде відновлена українська влада на окупованих територіях, ні про який  політичний процес там мова йти не може. Наша команда не підтримала закон про особливий статус Донецької і Луганської областей. Ми вважаємо, що це частина капітуляції і по суті заморожений конфлікт. Окупована територія приносить мільярдні доходи і тому тримають цю війну, бо це сьогодні один з найбільших бізнесів.

Про російські санкції проти України

Ті, хто увійшов до списку — це чітко зрозумілі прізвища, зрозуміло, за що їх внесли. Це все поставило політичні обставини на свої місця. Мені нема чого боятися цих санкцій. У мене особисто, у моєї родини, друзів, членів моєї команди немає бізнесу в країні-агресорі. У мене немає інших справ, окрім становлення миру в Україні, які б треба було вести з країною-агресором.

Про ціни на газ

Тариф, коли є монопольний постачальник – це ще один податок для людей, які не можуть ухилитися від споживання ресурсів з одного джерела. І сьогодні тариф використовується не як економічний інструмент, а для отримання надприбутків для дуже вузького кола людей, які мають доступ до встановлення тарифів. А крім того для надприбутків тих, хто  встиг узурпувати розвідані за рахунок держави газові родовища і заробляти прибутки, яких в світі не існує. Це 200-300 % рентабельності. Чи є хоч одна країна в світі, де ринкова ціна встановлюється постановою уряду? В усіх країнах світу, де видобувається власний  газ, на нього ставлять тариф, відповідно до доходів людей.

Сьогодні тариф використовується не як економічний інструмент, а для отримання надприбутків для дуже вузького кола людей, які мають доступ до встановлення тарифів

На наступний день після інаугурації нового президента ціни на газ будуть зменшені мінімум вдвічі. Тариф буде окупним для власного видобування, але в той же час посильним для українців. Газ буде коштувати максимум 90 дол. за тисячу кубометрів, але не 300 як сьогодні.

Про шанси на перемогу на виборах і співпрацю з іншими політсилами

За результатами останніх місцевих виборів у квітні, наша команда отримала понад 35% депутатів на виборах в ОТГ. Це і є соціологія настроїв людей. Це свідчить про те, що і на президентських, і на парламентських виборах наша команда здобуде перемогу.

Ми готові до співпраці з партією “Самопоміч”, зі Святославом Вакарчуком, якщо він піде у політику, із “Громадянською позицією” Анатолія Гриценка. Ми прагнемо об’єднати в роботі на Україну всі демократичні сили. Ми прагнемо створити спільну, сильну національну команду з правильною стратегією та з результатом, який буде не на папері, не у звітах, не в пропагандистських сюжетах, а так, щоб люди відчули на власному досвіді, що країна змінюється. І тоді люди почнуть повертатися до України. Ось це буде адекватна оцінка змін.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.