дивись.info

6 кандидатів у президенти ідуть нога в ногу, Тимошенко трохи попереду, — соціологія

6 кандидатів у президенти ідуть нога в ногу, Тимошенко трохи попереду, — соціологія

Оприлюднені результати соціологічного дослідження.

Лідером президентського рейтингу залишається Юлія Тимошенко, яка з перевагою у майже 2 рази випереджає своїх найближчих конкурентів. Про це заявили соціологи на підставі спільного великого дослідження КМІС, Центру Разумкова та групи «Рейтинг», в ході якого було опитано 10 000 респондентів.

Зокрема, у чинного президента Петра Порошенка Юлія Тимошенко у 2 турі виборів виграє з результатом 29% на 14%.

При цьому Петро Порошенко у разі виходу в 2 тур програє всім можливим кандидатам.

За даними соціологічного дослідження, за Тимошенко готові віддати свої голоси 21% тих, хто визначився з вибором і має намір взяти участь в голосуванні. На другому місці Володимир Зеленський з результатом 11%. Далі йдуть Петро Порошенко і Анатолій Гриценко з однаковим результатом у 10% голосів. Ю. Бойка – 9%, О. Ляшка – 8%, С. Вакарчука – 6%, Є. Мураєва – 5%. Юлія Тимошенко лідирує в усіх макрорегіонах України, крім Донбаса.

Кожен п’ятий виборець вірить, що наступним президентом стане саме Юлія Тимошенко. У перемогу Петра Порошенка вірять 14% тих, хто піде на вибори.

Спільне опитування КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи «Рейтинг» проведене з 19 жовтня по 2 листопада 2018 року. Опитано 10 000 респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Статистична похибка складає не більше 1%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.