ЛК «АТП-1» отримало ще 10 нових автобусів Електрон

IMG_1215

До кінця цього року місто має отримати 150 нових 12-метрових автобусів: 100 МАЗів і 50 Електронів.

Зокрема вчора ЛК «АТП-1» отримало ще 10 нових автобусів Електрон, пише прес-служба ЛМР.

Станом на сьогодні ЛК «АТП-1» вже отримало 89 МАЗів і 15 Електронів.

Нагадаємо, нові автобуси місто отримує відповідно до підписаної угоду ЛК «АТП-1» з АБ «Укргазбанк» на придбання автобусів на умовах фінансового лізингу.

Детальніше про умови фінансового лізингу читайте у нашому матеріалі: «Золоті автобуси»: львів’яни переплатять десятки мільйонів за невигідні умови лізингу нового автопарку АТП-1

Також зазначається, що ЛК «АТП-1» вже отримало 89 нових МАЗів, з них 47 курсують на маршрутах. Зокрема МАЗи посилили маршрути № 1А, 2А, 3А, 16, 46. Також нові 12-метрові автобуси виїхали на маршрути № 5А (пл. Різні — Винники) та 47А (пр. Червоної Калини — ст. Підзамче). А з 26 листопада підсилено випуском 12-метрових автобусів маршрут № 29 (Залізничний вокзал — Винники). Крім того, «АТП № 1″ запустило експериментальний маршрут з Рясного через вул. Левандівську — вул. Сяйво до пл. Кропивницького. Цей маршрут фактично замінив маршрут № 49, роботу якого не зміг забезпечити приватний перевізник», — розповів Андрій Білий.

Як повідомив Орест Хамула, директор ЛК «АТП-1», підприємство запрошує на роботу водіїв.

«У зв’язку з придбанням нових автобусів, запрошуємо до нас на роботу водіїв категорії D, на машини великого і середнього класу. Підприємство пропонує працівникам гідну заробітну платню, комфортні умови праці та забезпечує весь соціальний пакет — виплату лікарняних, відпускних, страхування та надання матеріальної допомоги. Усіх бажаючих просимо зголошуватися безпосередньо до нас в АТП, на вул. Авіаційну, 1 або за тел. 067 6 727 066 та 244−22−07», — зазначив Орест Хамула.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: