Адвокати розповіли про стан українських моряків, які перебувають у «Матроській тиші»

RIAN_643302.HR_.ru_

Росіяни намагаються впливати на заарештованих українських моряків, звинувачених у порушенні кордонів РФ, підсилаючи невідомих під виглядом адвокатів.

Про це повідомляє член команди захисників українських військовополонених Марія Куракіна, яка 12 грудня відвідала в «Матроській тиші» пораненого моряка Андрія Артеменка, пише УП.

«До нього приходила разом зі слідчим якась жінка, що представилася адвокатом, не назвавши своє прізвище. Зазначила, що прізвище її занадто складне для сприйняття», - пише Куракіна.

Вона зазначає, що попередила свого підзахисного, як діяти в подібних ситуаціях.

Щодо стану здоров'я Артеменка, який разом з ще двома моряками Василем Сорокою та Андрієм Ейдером отримав поранення під час обстрілу судна «Бердянськ», адвокат зазначає наступне: «Осколкові поранення в ліву руку, пальці, по тілу, окалина при вибуху потрапила в очі. Начебто бачить, але зір викликає мої побоювання. Можлива контузія. Зараз почувається краще».

За словами Куракіної, Артеменко, як і личить військовому, тримається бадьоро, підтягнуто.

«Бойовий дух на підйомі, цікавиться новинами у справі. Андрій передає привіт своїм близьким-батькам, нареченій, просить передати, що все нормально, приймає призначені тюремними лікарями препарати. Чекає повернення додому, до рідних», - зазначає адвокат, резюмуючи, що стан його здоров'я підзахисного буде тримати під контролем.

Інший адвокат – Олександра Маркова – повідомляє подробиці про стан ще одного пораненого українського моряка Андрія Ейдера – наймолодшого (18 років) з військовополонених.

«Осколкове поранення ніг, кульгає... Приходить до тями, може пересуватися (і йому навіть не потрібні милиці, але кульгає) і виглядає досить бадьоро, не втрачає почуття гумору», - пише Маркова.

Щоправда, за словами адвоката, у Ейдера насилу згинається коліно і один осколок з ноги ще не витягли, але тримається він дуже гідно й мужньо.

Маркова також повідомляє, що тюремники замінили Ейдеру на його прохання «Русское радио» на «Європу плюс».

«Після попередніх публікацій у ЗМІ з приводу радіо Андрій жартує і сподівається, що не зіпсував «Русскому радіо» рейтинги», – пише адвокат.

«Ми продовжуємо працювати і сподіваємося, що незабаром стане менше військових, змушених зустрічати Новий рік не зі своїми сім’ями», – резюмує Маркова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: