дивись.info

Віце-прем’єр-міністр доручив Насалику негайно врегулювати ситуацію із виплатою зарплат львівським шахтарям

Віце-прем’єр-міністр доручив Насалику негайно врегулювати ситуацію із виплатою зарплат львівським шахтарям
Фото з архіву.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України в стислі терміни має врегулювати ситуацію із виплатою заробітної плати шахтарям, що працюють на ДП «Львівугілля».

Відповідне доручення віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон дав під час наради, яка відбулася вчора в КМУ.

Володимир Кістіон повідомив, що ДП «Львіввугілля» за 11 місяців 2018 року видобуло 1 293,7 тис. тонн вугілля, що на 66,5 тис. тонн вугілля більше, ніж за відповідний період 2017 року.

«Даний обсяг видобутку був достатнім для забезпечення беззбитковості підприємства. Більше того, цьогоріч ДП «Львіввугілля» отримало майже 90 млн грн бюджетних коштів на погашення боргів із заробітної плати та технічне переоснащення шахт. Зарплатна заборгованість, що утворилася за жовтень, має бути ліквідована невідкладно», – наголосив Віце-прем’єр-міністр.

І додав, що у 2017 та 2018 роках Уряд передбачив державні гарантії для фінансування інвестиційних проектів на шахтах «Відродження» (112,2 млн грн) та «Степова» (228,1 млн грн), які, на жаль, не були реалізовані.

«Міненерговугілля має результативніше працювати над реформою вугільної галузі, запустити врешті-решт роботу Національної вугільної компанії. Працювати постійно в пожежному режимі неможливо. Потрібно вже перейти до конкретних кроків, які забезпечать країні необхідні обсяги вугілля та впевненість шахтарям у завтрашньому дні», – резюмував Володимир Кістіон.

Читайте також: Страйк шахтарів на Львівщині: як вирішиться критична ситуація

Нагадаємо, 10 грудня частина гірників шахти «Лісова» відмовилися підніматися на поверхню через заборгованість із зарплатні.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.