• USD: 32.18
  • EUR: 33.75

Львів'яни назвали критерії ефективності роботи депутатів міської ради

Львів'яни назвали критерії ефективності роботи депутатів міської ради

Центр вивчення громадської думки «Соціоінформ» на замовлення ІА Дивись.info підготував соціологічне дослідження щодо електоральних настроїв та поведінки львів’ян.

Згідно з результатами опитування, львів’яни визначили кілька основних показників ефективності для міських обранців. Більшість (71% опитаних) вважає ключовим показником кількість вирішених проблем мешканців округу. 45% вимірює ефективність депутатів за участю в громадському житті міста. Майже 28% – за проведенням прийомів громадян та зустрічами з виборцями, ще 23% – за кількістю підготовлених проектів ухвал міської ради. Завершує п’ятірку найпопулярніших показників ефективності, на думку львів’ян, активна участь депутата в пленарних засіданнях міської ради (14,4%).

Крім того, львів'яни звертають увагу на участь депутатів у масових заходах, кількість депутатських запитів, виступи у ЗМІ, допомогу місту тощо. Детальніше дивіться у графіці:

А от ефективність партій в ЛМР мешканці оцінюють неоднозначно. Третині опитаних (32,2%) було важко відповісти на це запитання. Решта ж вважають найефективнішими партіями міської ради «Об’єднання САМОПОМІЧ» (34%), «Громадянську позицію» (10.4%) та ВО «Свобода» (9,5%).

Повний текст з результатами дослідження читайте тут. Дослідження проводили в усіх районах Львова, вибірка – 800 людей віком від 21 року (ті, хто вже мав можливість голосувати на попередніх місцевих виборах). Проводилося воно у серпні цього року за фінансової підтримки ЄС та проекту «Голос місцевих ЗМІ».

Метод – формалізоване інтерв’ю, обличчям до обличчя в оселі респондента, вибірка – 800 осіб, похибка дослідження (+/-3%).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: