дивись.info

Де і як святкуватимуть Різдво на Львівщині та як виживають підприємства лісової галузі. Головне за день

Де і як святкуватимуть Різдво на Львівщині та як виживають підприємства лісової галузі. Головне за день

Підсумовуємо головні за день. 

Як виживають підприємства лісової галузі, як на Львівщині обирали керівників п’яти об’єднаних територіальних громад та найцікавіші різдвяні фестини у Львівській області— про це та інше читайте у нашому дайджесті найцікавіших матеріалів за 27 грудня.

Дитячі хвороби децентралізації

 

На Львівщині цієї неділі обрали керівників п’яти об’єднаних територіальних громад – Бібрської, Зимноводівської, Лопатинської, Меденицької та Радехівської ОТГ обрали голів та депутатів місцевих рад. Загалом область займає восьме місце в Україні за кількістю утворених ОТГ та 22 місце за кількістю населення ОТГ. Деталі читайте за посиланням.

Як виживають підприємства лісової галузі

Збитки через незаконні рубки лісу, судові позови та заблоковані рахунки – у такій критичній ситуації доводиться працювати Старосамбірському дочірньому лісогосподарському підприємству «Галсільліс». Підбиваємо підсумки року та говоримо про складну ситуацію на підприємстві з його директором Дмитром Єдинаком. Деталі за посиланням.

Найцікавіші різдвяні фестини

Різдво на Львівщині завжди було одним з найголовніших свят, сповнене таїнством та добром. В кожному місті області, в районних домах міст та селищ відбудуться святкування Різдвяних свят, пройдуть вертепи та співатимуть коляду. Деталі за посиланням.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.