Львівська велосипедистка здобула «срібло» на етапі Кубка світу

старікова-1-820x510
Фото відділення НОК у Львівській області

Львівська велосипедистка Олена Старікова стала срібною призеркою етапу Кубка світу

.

Олена Старікова принесла першу медаль у скарбничку української збірної на 5-му етапі Кубка світу з велотреку (Нова Зеландія, Кембридж), пише офіційний сайт відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Так, 19 січня, Олена стала віце-чемпіонкою в індивідуальному спринті. А напередодні, разом з Любов’ю Басовою посіла 9 місце у командному спринті.

Додамо, що велосипедистка родом з Харкова, однак тепер  представляє Львівську область та Збройні сили України. Нещодавно Олену Старікову було названо найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками грудня 2018 року.