дивись.info

Директор ЛКП «Зелене місто» розповів, як виглядатиме Грибовицьке сміттєзвалище після рекультивації

Директор ЛКП «Зелене місто» розповів, як виглядатиме Грибовицьке сміттєзвалище після рекультивації
Вадим Ноздря

Вадим Ноздря, директор ЛКП «Зелене місто», в інтерв’ю розповів, як довго триватимуть роботи з рекультивації полігону та над чим працюють зараз.

За його словами, роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі розпочнуться вже влітку цього року, а сама ж рекультивація матиме два етапи: спочатку територію сміттєзвалища накриють товстим шаром матеріалів, після чого протягом 2-3 років буде формуватися родючий шар. Ноздря зазначив, що внаслідок цього процесу весь полігон у Грибовичах виглядатиме як великий сквер із чагарниками і насадженнями.

Зараз, за словами директора ЛКП, стоїть задача зі стабілізації тіла полігону. «Перш за все потрібно стабілізувати тіло сміттєзвалища. Для цього слід його виположити та накрити спеціальним технологічним  захисним екраном, – розповів деталі Вадим Ноздря. – Це товстий шар природних матеріалів (щебінь, пісок), та гідроізолюча захисна мембрана, які унеможливлять потрапляння опадів всередину, а відтак – подальше утворення фільтратів. Дуже важливим є те, що ми повернемо полігон у межі землекористування, адже зараз частина сміття вийшла за визначений периметр».

«За 2-3 роки на полігоні будуть висаджені чагарники, кущі, невеликі насадження із неглибокими кореневими системами, щоб не пробити захисний шар. Власне, весь полігон у Грибовичах буде виглядати як великий сквер», – додав директор ЛКП «Зелене місто».

Деталі читайте тут: Вадим Ноздря про рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища та старт будівництва сміттєпереробного комплексу

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.