Сьогодні зранку у Львові працювало майже 80 одиниць снігоприбиральної техніки

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, вночі та сьогодні зранку до прибирання міста було залучено 79 одиниць техніки.
Для посипання тротуарів і доріг було використано 305 м³ піскосуміші, 14 тонн солі, 1 тонну реагенту.
«Минулої доби був сильний снігопад. Відтак учора протягом дня техніка та працівники комунальних підприємств були залучені до прибирання міста.
Про це повідомляють в прес-службі ЛМР.
Сьогодні оголошено робочим днем для комунальників. Вчора відбулась координаційна нарада з керівниками районних адміністрацій, керівниками ШРП, щоб спланувати свою роботу на вихідних.
Хочу також закцентувати, що, згідно з правилами благоустрою, якщо є будинки ОСББ, то саме ОСББ повинні прибирати свою прибудинкову територію. Також територію на відстані 2 м від МАФу має прибрати власник кіоску.
Тому звертаємося до підприємців, мешканців приватних будинків, ОСББ, ЖБК прибрати території біля своїх будівель.
Також звертається до водіїв авто з проханням не паркувати свої машини у невідведених для цього місцях, адже це може блокувати проїзд снігоприбиральної техніки", — повідомила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.
Відтак, до прибирання міста було залучено 79 одиниць техніки:
- у Галицькому районі працювало 6 піскорозкидувачів, 3 підмітальні машини, 1 навантажувач і 4 трактори, для посипання тротуарів і доріг було використано 63 м3 піскосуміші, 8 тонн солі та 1 тонну реагенту;
- у Франківському районі працювало 5 підмітальних машини, 5 піскорозкидувачів і 3 трактори, для посипання тротуарів і доріг було використано 70 м3 піскосуміші;
- у Залізничному районі працювало 2 грейдери, 2 підмітальні машини, 7 піскорозкидувачів, 1 навантажувач і 4 трактори, для посипання тротуарів і доріг було використано 35 м3піскосуміші, 6 тонн солі;
- у Шевченківському районі працювало 6 піскорозкидувачів, 3 трактори, 1 навантажувач, 1 одиниця іншої техніки, для посипання тротуарів і доріг було використано 42 м3 піскосуміші;
- у Личаківському районі працювало 3 підмітальні машини, 1 грейдер, 4 піскорозкидувачі і 4 трактори, для посипання тротуарів і доріг було використано 65 м3 піскосуміші;
- у Сихівському районі працювало 3 піскорозкидувачі, 1 підмітальна машина, 1 навантажувач і 8 тракторів, для посипання тротуарів і доріг було використано 30 м3 піскосуміші.
Також у черговому режимі працювало ще 68 одиниць техніки.
Нагадаємо, загальна кількість техніки, яка може бути задіяна для прибирання міста в зимовий період, становить 135 одиниць техніки.