Львівська велосипедистка стала володаркою кубка світу (фото)

50870605_547078355770135_1605587478234791936_n

Олена Старікова - володарка Кубка світу!

Олена Старікова - володарка Кубка світу з велотреку!

Велогонниця Олена Старікова, яка зараз представляє Львів, посіла перше місце в загальному заліку Кубка світу на треку сезону 2018 /19. Про це повідомляє відділення НОК України у Львівській області.

На завершальному VI етапі Кубка світу, який проходить у Гонконзі, 26 січня Олена Старікова в індивідуальному спринті фінішувала четвертою, і набраних очок вистачило, щоби в загальному заліку стати переможницею Кубка світу!

А 25 січня Олена разом з Любов'ю Басовою посіла друге місце у командному спринті. І в загальному заліку (за підсумками всіх шести етапів) велосипедистки також стали другими!

Вітаємо нашу спортсменку, її тренера і всіх шанувальників велоспорту України!