дивись.info

Нардепи «Самопомочі» на зустрічах з медиками та освітянами у робочий час агітували за Садового

Нардепи «Самопомочі» на зустрічах з медиками та освітянами у робочий час агітували за Садового

23-24 січня депутати Верховної Ради від «Об’єднання «Самопоміч» Ірина Сисоєнко, Роман Семенуха, Ігор Діденко, а також віце-спікер Парламенту Оксана Сироїд відвідали Львівщину та провели низку зустрічей з освітянами, медиками та іншими категоріями виборців.

Як інформують у громадянській мережі ОПОРА, зустрічі з педагогами та працівниками лікарень проводились у їхній робочий час. Під час деяких із цих заходів, народні обранці робили заяви, що можуть мати ознаки прихованої агітації.

23 січня Ігор Діденко та Роман Семенуха зустрілися з педагогами та батьківським колективом Ліцею імені Пулюя у Львові. Народні депутати розпитували вчителів та батьків про проблеми освітньої галузі, цікавилися ефективністю підходу «гроші за учнем», а також не оминули теми прийдешніх виборів.

«Ви обов’язково маєте піти проголосувати. І про це має знати вся країна. Дуже просто скажу, дніпропетровські були, донецькі були, вінницькі є, точно львівські гіршими не будуть», —  сказав Роман Семенуха наприкінці зустрічі. На заході також був присутній депутат Львівської міської ради Андрій Шевців.

У той самий день Ігор Діденко долучився до нагородження учнів, які перемогли у всеукраїнському конкурсі, що мав на меті популяризувати безпеку на дорозі, у Львівській Загальноосвітній школі №100.

24 січня депутатка Ірина Сисоєнко взяла участь у заходах для медпрацівників в Львівському обласному Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Львівській міській дитячій клінічній лікарні, а також поспілкувалась із колективами  8-ї комунальної клінічної лікарні та 1-ї міської лікарні імені Князя Лева. Інформацію про візити депутатки у медичні заклади Львова оприлюднили на сторінці «Об’єднання «Самопоміч —  Львівщина» у Facebook. Судячи з часу, коли були оприлюднені ці публікації, зустрічі з медичними працівниками проводились у робочий час. Чи вдавалася нардеп Сисоєнко до агітації за кандидата на пост Президента Андрія Садового, який є лідером «Об’єднання «Самопоміч», невідомо. Однак, допис про відвідини 8-ї та 1-ї лікарень був доповнений хештегами із гаслами, які використовує у своїй передвиборчій кампанії Садовий: «наступ» та «саме зараз».

Про неефективність роботи чинної влади говорила у місті Кам’янка-Бузька віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд, де провела зустріч з освітянами, військовими, медиками, духовенством.

Того ж дня, депутати Роман Семенуха та Ігор Діденко на запрошення міського голови Яворова Павла Бакунця, який на місцевих виборах 2015 року був висуванцем «Об’єднання «Самопоміч», зустрілися з мешканцями міста. Під час заходу народні обранці критикували чинну владу та робили заяви, що могли мали ознаки прихованої агітації за кандидата в Президенти висунутого «Об‘єднанням «Самопоміч». Зокрема  Ігор Діденко зазначив: «На виборах Президента голосуйте за того, хто вам пасує. Тому що змінити країну можливо, маючи дві сили: президентська і парламентська… Вірте своєму серцю, серце завжди підкаже».

Більшість зустрічей народних депутатів з освітянами та медичними працівниками Львівщини проходили у їхній робочий час.

Очільниця Львівського осередку  Об’єднання «Самопоміч» Парасковія Дворян сконтактувала спостерігачів ОПОРИ з керівником штабу «Самопомочі» Андрієм Шевцівем, який спростував інформацію, що візити на Львівщину народні депутати здійснювали з метою агітації: «Я не вважаю, що ці візити мали за мету агітацію. Народні депутати виконували свої обов’язки. Вони зустрілися з трудовими колективами, ознайомились з роботою навчальних і лікувальних закладів, розповіли про проблематику, власне, ті речі, які сьогодні витають у Парламенті, які сьогодні пропрацьовує уряд».

Нагадаємо, що 20 грудня Львівська міська рада не затвердила проект ухвали «Про недопущення використання закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, інших комунальних підприємств, установ, організацій міста Львова для розповсюдження політичної реклами та здійснення політичної агітації». На перенесенні голосування наполягав міський голова Андрій Садовий, серед іншого, посилаючись на те, що ухвала дублюватиме чинні норми законодавства. Ухвала пропонувала додатково врегулювати порядок та практику використання приміщень комунальної власності у виборчих цілях.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.