дивись.info

СБУ у справі про втручання РФ у вибори в Україні провела 30 обшуків

СБУ у справі про втручання РФ у вибори в Україні провела 30 обшуків
Фото ілюстративне.

У значній частині регіонів України правоохоронці провели більше 30 обшуків у справі щодо втручання Росії у вибори президента України.

Про це на брифінгу щодо спроб втручання у вибори розповів заступник голови Служби безпеки України Віктор Кононенко, передає РБК-Україна.

Він підкреслив, що жодних обшуків у жодної політичної сили не проводили.

«У межах відкритого за ознаками створення  злочинної організації кримінального провадження у значній частині регіонів провели більше 30 обшуків. У жодному партійному офісі жодної політичної сили ніяких обшуків не проводилося. Підставою стала здобута СБУ інформація про створення злочинного угрупування за участю громадян РФ, метою якої є вплив на волевиявлення громадян перед виборами», – сказав Кононенко.

Замголови СБУ зазначив, що вказана діяльність носить протиправний характер.

«Ще до початку реалізації проекту вже планувалось виділення коштів. Формування проекту передбачало створення піраміди: керівник сектору, десяток та старший виборчої дільниці. За щомісячну грошову винагороду найняті люди із числа місцевих жителів повинні були провести обробку і забезпечити голосування за якогось кандидата визначеної їм кількості виборців. Кожна з цих ланок отримувала фінансування. Тож вказана діяльність носить протиправний характер», – зазначив Кононенко.

Нагадаємо, Кононенко заявив, що Російська Федерація готує силовий сценарій на період виборів 2019 в Україні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.