дивись.info

Націоналісти зібрали у Києві багатотисячне Віче Гідності за чисті вибори (фото, відео)

Націоналісти зібрали у Києві багатотисячне Віче Гідності за чисті вибори (фото, відео)

Акція відбулася вчора, 24 лютого, на Майдані Незалежності.

Консолідовані націоналістичні сили зібрали людей на віче за чесні та гідні вибори, а серед організаторів були представники ВО «Свобода», «Правого сектору», «Соколу», ОУН, КУН, С14, ГО «Яворина» та інших громадських та політичних об’єднань націоналістичного спрямування.

За даними прес-служби ВО «Свобода», на віче прийшли близько 10 тисяч українців.

За чисті вибори

Під час Віча виступали лідери націоналістів, які наголошували, що чисті вибори – без підкупів та фальсифікацій – запорука майбутнього для України. Зокрема, кандидат у президенти від націоналістичних сил Руслан Кошулинський зауважив: «П’ять років тому тут, на Майдані, стояли гідні люди, які не продавалися за «гречку», не піддавалися на шантаж. Сьогодні вкрай до потреби – гідні українці. Для олігархів ви не потрібні, ви потрібні для дійсно кращого, гідного майбутнього України. Тому завдання – не піддатися на шантаж і політтехнологічні прийоми олігархів. 31 березня ви можете повністю перезавантажити владу, а не вибирати «менше зло». Яка різниця, хто буде – «чорт» чи «відьма»? Все одно це зло. Наша справа – вибирати добро. Тому, товариство, збираймося разом і дамо під дих тим олігархам, і Україна буде українською!» – закликав Кошулинський.

Руслан Кошулинський зауважив, що попри те, що від Революції Гідності минуло вже 5 років, Україна досі стоїть перед серйозними зовнішніми та внутрішніми викликами. Серед таких він назвав російську агресію, процвітання олігархату, боротьбу українців за гідне життя, скорочення працюючого населення й відтік людей за кордон. За таких умов, на його думку, Україна потребує перезавантаження влади, яке й може статися 31 березня.

«31 березня майбутнє держави буде в руках громадян. Якщо прийдете на виборчі дільниці, не піддастеся шантажу та маніпуляціям, не продастеся за «гречку» й солодкі обіцянки, а проголосуєте за тих, кого, як і п’ять років тому на Майдані, добре знаєте й кому довіряєте, – ви докорінно зміните Україну», – закликав Кошулинський.

Завершити справу Майдану

Водночас, учасників віча закликали долучатися до боротьби за чесні вибори. За словами очільника ВО «Свобода» Олега Тягнибока, найкращий спосіб вшанувати  пам’ять Героїв Небесної Сотні – продовжити їхню боротьбу.

«Ми з вами зараз стоїмо на священному місці – місці, де загинула Небесна сотня. Найкращий спосіб вшанувати пам’ять героїв і помститися ворогу за їхню смерть – довершити справу, за яку вони боролися, втілити у життя їхню мрію. Україну вільну, соборну, без холопа і без пана. Це – наш святий обов’язок, – наголосив Олег Тягнибок. – Що нам для цього потрібно? Обрати нову, гідну владу, яка це реалізує. Хто наш ворог? Ті, що продають і купують голоси на виборах. Це – вороги нації і держави. Як їм протистояти? Наша зброя – це наш голос. Відповідальність за майбутнє, за те, яким воно буде, лежить на кожному з нас. Робімо усвідомлений вибір! Без підкупу, маніпуляцій і фальсифікацій. Не даймо вкрасти майбутнє у нас, у всіх наступних поколінь українців!»

Тягнибок так само закликав українців долучатися до цього руху за чисті вибори, адже, за його словами, влада має намір проводити фальсифікації під час голосування: «Ми знаємо про наміри влади, наміри її господарів-олігархів – тотальний підкуп, масштабні фальсифікації. Вони підуть на все, щоб зберегти владу і продовжити визискувати Україну і українців.

Та чи є в нас шанс? Є. Бо є сила – єдина сила нації. Сила, від якої їх не захистять ані продажні суди, ані мандати, ані посвідчення. До боротьби! За чисті вибори, за гідне майбутнє для себе, для наших дітей, для всіх наступних поколінь українців! Так переможемо!» – закликав лідер «Свободи» Олег Тягнибок.

Як додали у ВО «Свобода», мітинг є початком масштабної кампанії протидії підкупу під час майбутніх президентських і парламентських виборів. З трибуни націоналісти пообіцяли покарання усім, хто буде займатися підкупом виборців.

Нагадаємо, чергові президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня цього року. Для участі в них вже офіційно зареєстровано 44 кандидати.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.