дивись.info

У Львові відбудеться прем’єра опери «Лоенгрін» Ріхарда Вагнера

У Львові відбудеться прем’єра опери «Лоенгрін» Ріхарда Вагнера
Фото: ЛОДА

У суботу, 2 березня, у Львівському національному академічному  театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться прем’єра опери «Лоенгрін» Ріхарда Вагнера.

Прем’єра опери відбудеться в межах проекту Василя Вовкуна «Український прорив».

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Для мистецького світу опери німецького композитора Ріхарда Ваґнера – це висока планка майстерності. Ваґнер є реформатором не лише оперного, але й всього музичного мистецтва. Саме з його творчості розпочалася тенденція розділення музики на «класичну», для вузького кола поціновувачів, та масову.

Разом з українськими митцями постановку творили іноземні фахівці, зокрема режисером-постановником опери став Міхаель Штурм (Німеччина); диригентом-постановником – Мирон Юсипович; Маттіас  Енґельман (Австрія) – художник-постановник; хормейстери опери:  Василь Коваль та Йоганнес Кьолер (Німеччина).

Сюжет опери зосереджений на середньовічному епосі про легендарних воїнів Святого Грааля, які оберігали скарб. Це сюжет, який Львівська національна опера разом із іноземними колегами створила як приклад вільного мистецтва з актуальними та гострими питаннями для сьогодення. Головний герой опери – справедливий лицар, який припливає на човні, рятує принцесу Ельзу та прагне захищати її народ.

Дійство відбуватиметься у сучасних декораціях, які нагадують величезну лікарняну палату.

Опера звучатиме без скорочень, німецькою мовою.

Солісти – видатні українські співаки Олеся Бубела, Роман Коренцвіт, Юрій Мінчук, Андрій Маслаков, а також запрошений гість з Європи на партії головного героя – Нуттхапорн Тамматі (Австрія – Таїланд).

Початок 18.00 год.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.