дивись.info

На фасаді Ратуші у Львові вивісили банер на підтримку полонених моряків

На фасаді Ратуші у Львові вивісили банер на підтримку полонених моряків

Сьогодні на фасаді Ратуші вивісили банер на підтримку українських військових моряків, які перебувають в російському полоні.

У ЛМР повідомляють, що на банері зображений прапор військово-морських сил України із хештегом #freeUkrainianSailors та написом «Звільнити українських моряків із полону Кремля».

“В ці дні минає 100 днів, відколи українські військові моряки перебувають у полоні Кремля. У такий спосіб влада міста та всі мешканці Львова висловлюють свою солідарність з моряками та вимогу до української влади про рішучі дії щодо звільнення полонених. Львів засуджує дії агресора і сподівається на підтримку міжнародної спільноти”, – йдеться у повідомленні.

«Цим банером громада міста Львова демонструє свою позицію — ми за негайне визволення українських військових моряків, які вже більше 100 днів поневіряються в Росії. Росія — це країна несвободи, агресор. Банером на Ратуші ми апелюємо до усіх урядів світу, до дипломатичних установ усіх іноземних держав про підтримку і визволення наших моряків. Людське життя — це найбільша цінність і найбільший Божий дар. Ми не маємо права стояти осторонь і мовчати. Ми очікуємо рішучих дій і потужної хвилі підтримки», — розповідає в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко.

Нагадаємо, українські військові моряки вже більше 100 днів перебувають у російському полоні після захоплення поблизу Керченської протоки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.